Magento 2
Frontend Developer
REGULAR

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnie

Jesteś ogarniętym Magento 2 Frontend Developerem (MID) z dobrymi manierami w e-commerce i kodowaniu. Jeśli bez mrugnięcia okiem potrafisz przenosić góry Magento 2 i nie lękasz się komunikacji w języku angielskim oraz polskim (min. B2) - śmiało czytaj dalej. Masz min. 1,5 roku komercyjnego doświadczenia z Magento 2 lub co najmniej 1 zdecydowanie wart uwagi sklep oparty o Magento 2 w portfolio. React/Angular/Vue jest dla Ciebie narzędziem, a nie językiem programowania i jesteś w stanie efektywnie zmieniać biblioteki na inne. Wiesz, jak optymalnie wykorzystywać HTML, JavaScript, TypeScript, CSS, SASS, aby całość działała zgodnie z założeniami. Znasz ECMAScript 6, wiesz czym jest referencja, obiekt, klasa, interface, asynchroniczność, jak działa map/reduce, promise? Rozumiesz, czym jest Web Performance, Core Web Vitals. Wiesz co to Lighthouse i potrafisz optymalizować strony internetowe. Brzmi znajomo, to o Tobie?

Jeśli masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i chcesz tworzyć soft dobrze, a nie jako tako - masz szansę zostać jednym z naszych Cyber Sailors!

Nasze atuty

  • Niesztampowa agencja e-commerce z polsko-niemieckim flow, działająca na rynku już od dwóch dekad
  • Obecnie mamy ponad setę piratów na pokładzie (a załoga stale się powiększa)
  • W większości pracujemy w Polsce (Kraków, Rybnik), mamy też rzut beretem na Oktoberfest (Monachium, Hamburg). Pracujemy w języku angielskim, niemieckim, polskim. Jest również paru Ślązaków na łajbie, z którymi można sobie pogodoć!
  • Pracujemy w mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban - zależnie od fazy projektu - sprawdź, jak to robimy
  • Robimy tylko fajne projekty, nie bierzemy crapu po kimś…
  • Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award)
  • Naszym klientem są zawsze sprzedawcy - nie pracujemy dla innych agencji jako podwykonawca. Nasi klienci pochodzą głównie z rynku DACH
  • Z klientami komunikujemy się w większości bezpośrednio (trudniejsze tematy przekazujemy do PM/PO z niemieckiego biura)
  • Piszemy testy automatyczne gdzie się da, a dla kluczowej logiki biznesowej są one obowiązkowe
  • Pracujemy tylko z najnowszymi wersjami Magento i aktualizujemy projekty na bieżąco, nie utrzymujemy projektów Legacy, nie pracujemy z Magento 1.x
  • Jako partner Magento, jesteśmy najbardziej certyfikowaną organizacją w Polsce
  • Tworzymy bazowe rozwiązanie MageSuite - dowiedz się więcej, które publikujemy jako open source
  • Zgłaszamy poprawki i usprawnienia do core Magento
  • Każda osoba w firmie (łącznie z zarządem!) ma techniczny background i ogarnia internety
  • Stawiamy na rozwój, technologię i jakość. Wpisane w naszą codzienność są code review, pair programing, mentoring techniczny
  • Szkolimy się nawzajem podczas cyklicznych spotkań dla całego zespołu
  • Nasz stack: Webpack, Gulp.js, TypeScript, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI, AWS
  • Korzystamy z VS Code, PHPStorm, Slack, Jira, Confluence
  • W creativestyle mamy 50% wolności i 50% odpowiedzialności
  • U nas można popełniać błędy i się na nich uczyć (a nawet się do nich przyznać i poprosić o wsparcie)
  • Niezawodność, Empatia oraz Ciekawość to nasze firmowe drogowskazy, a szefowie - Jaro i Dante - to ich najlepsi ambasadorzy
  • W tym wymiatamy
  • Za co Cyber Sailors cenią creativestyle?

Oferujemy

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i często komunikujemy się po angielsku
  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00
  • Home office. Świat się nie zawali, gdy popracujesz z domu
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN netto/ rok siana do rozhulania) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój
  • Ponad seta certyfikowanych Cyber Sailors (wśród nich prawie 30 Magentowców), od których dużo się nauczysz (nawet jeśli już sporo wiesz) oraz ogarnięta załoga DevOps
  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor
  • Medicover + Multisport Plus (siłownia parę kroków od biur)
  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz liga bilardowa i ping-pongowa w godzinach pracy
  • Możliwość opublikowania dużej części pracy jako open source
  • Bardzo liberalne podejście do tego, co robimy i spora dawka zdrowego dystansu
  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Kraków: Stacja Zabłocie). CEO przylatuje na miotle
  • Przerwa w pracy - możesz zaliczyć trening na siłowni, strzelić partyjkę w pingla, wyskoczyć do muzeum, pobiec nad Wisłę (tylko wróć!)… Nasze biuro i okolica oferują całą plejadę aktywności. Pochillować na trawie czy rooftopie też można
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Dla kandydatów zdalnych: biura w Krakowie i Rybniku do Twojej dyspozycji, jeśli tylko masz ochotę przyjechać i popracować ramię w ramię z zespołem
  • Firmowa wypożyczalnia sprzętu - potrzebujesz głośnik, rzutnik czy drona na swoje prywatne potrzeby? A może masz ochotę nagrać podcast w naszym mini-studio? Śmiało! ‘Firmowe’ nie znaczy ‘niedostępne’!
  • Ludzie i atmosfera - tak, semantycznie to nie jest benefit, wiemy. Ale te 2 słowa ZAWSZE padają, gdy pojawia się pytanie "co najbardziej cenisz w CS?", więc uznaliśmy że warto wspomnieć
  • Wynagrodzenie jest związane z doświadczeniem oraz jakością pracy/kodu. Dla B2B: Jeśli jesteś kumatym MID-em, rozmawiamy o przedziale 9 000 - 15 000 PLN netto + VAT. Dodatkowo zgarniasz 20 płatnych dni, wolnych od pracy

Twoje zadania

  • Montowanie e-sklepów, w oparciu o Magento 2

  • Współpraca z ogarniętymi back-endowcami, mało upierdliwymi PM-ami, natchnionymi designerami, bystrą załogą QA, a także DevOpsami, którym nie trzeba przypominać co pół roku

  • Opracowanie warstwy prezentacji / interface’u sklepów internetowych z użyciem HTML, CSS i JavaScript (TypeScript)

  • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń (a nie hackowanie istniejącego kodu)

  • Praca z nie tylko z technicznym stackiem Magento - Knockout, jQuery, PHP (w zakresie pisania frontowych templatek), ale również Vanilla JS, TypeScript i SASS, których używamy pisząc nasze komponenty

  • Utrzymywanie i rozwój istniejących projektów

  • Optymalizacja projektów pod kątem Web Performance, Core Web Vitals, Usability i SEO

  • Możliwość kontrybuowania zarówno do Magento, jak i naszego autorskiego rozwiązania MageSuite (open source)

  • Praca z testami automatycznymi, które od jakiegoś czasu rozwijamy, wykorzystując bibliotekę Playwright

  • Praca z Google Tag Manager, używanego przez klientów do trackingu i marketingu

  • Pisanie schludnego kodu i dokumentacji własnej pracy

  • Komunikacja i współpraca z zespołem oraz klientem (obcojęzycznym - więc po angielsku), w tym udział w spotkaniach

  • React oraz Vue wykorzystujemy w wąskim zakresie, więc praca z tymi bibliotekami nie jest naszą codziennością

  • Certyfikat programisty Magento jest mile widziany. Jeśli go nie masz - będziemy oczekiwali jego zdania w pierwszych miesiącach pracy

O co możemy zapytać Cię, podczas rekrutacji?

  • Co to jest feature branch i merge request (pull request)?
  • Co to znaczy zrobić rebase do mastera?
  • Na czym polega code review?
  • Czy Uncle Bob ma rację?
  • Iloma spacjami wcinasz kod?
  • Czy yarn.lock się commituje?
  • Ile w scrum trwa sprint?
  • Na farmie są kury i koty. Razem mają 72 głowy i 200 nóg. Ile jest kur a ile kotów?
  • Kolor #AA00AA lepiej prezentuje się na tle #AA0000 czy #00AAAA?
  • Jak można przekazać dane do komponentu przez szablon phtml?
  • Jakie pliki są wymagane do stworzenia modułu?
  • W jaki sposób w Magento 2 można zmodyfikować zachowanie istniejącego kodu?
  • Do czego służy konfiguracja sequence w pliku module.xml?
  • Czy ceny produktów wprowadzane w panelu administracyjnym są cenami netto czy brutto?

Czy potrafisz odpowiedzieć na powyższe pytania po angielsku?

Co dalej

Rekrutacja u nas jest bezbolesna i sprawna, niczym gimnastyczka na igrzyskach olimpijskich. Tylko 3 kroki dzielą Cię od wstąpienia w nasze szeregi!

  1. 1Dzwonimy do Ciebie, przedstawiamy się grzecznie i konkretnie rozmawiamy (poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego, odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania).
  2. 2Spotkanie (face2face lub online) - omawiamy kwestie techniczne i sprawdzamy czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz.
  3. 3Moment na obustronne decyzje. Niezależnie od decyzji, możesz liczyć na naszą odpowiedź.

Jednocześnie informujemy, że do rozmów zaprosimy wybranych kandydatów.

Choose your
weapon

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź

TESTER
MANUALNY
(REGULAR)

KrakówSprawdź

MID/Senior
Magento 2
Backend Developer

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnieSprawdź

Magento 2
SENIOR

Symfony
Developer
z Oro Commerce

Sprawdź