Jak wygląda
rekrutacja

PrzebiegRekrutacji

Tylko 3 kroki dzielą Cię od wstąpienia w nasze szeregi:

1

Dzwonimy do Ciebie*

Przedstawiamy się grzecznie. Rozmawiamy bez owijania w bawełnę - poruszamy konkrety, odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania, nie omieszkamy też posmoltokować chwilę po angielsku.

* nie zawsze jesteśmy w stanie sprawdzić Twoje umiejętności podczas rozmowy (zwłaszcza na stanowiska juniorskie), dlatego niektóre stanowiska wymagają wykonania prostego zadania domowego.

2

Spotkanie face to face/ online

jeśli zaiskrzyło między nami podczas pierwszej rozmowy. Sprawdzimy, czy na żywo również jest chemia. To idealny moment na techniczne mięso i sprawdzenie, czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz.

3

Czas decyzji

Średni czas od rozmowy do decyzji to około 7 dni*, czasem zajmuje nam to dobę. Niezależnie od decyzji, możesz liczyć na naszą odpowiedź.

*rekrutacje na stanowiska bez doświadczenia są dłuższe, ze względu na dużą liczbę kandydatów - chcemy dać równe szanse wszystkim.

ONBOARDING

Ogólny

Na start w obroty weźmie Cię Mana, która przy ciastkach i melisce wprowadzi Cię do świata creativestyle. Dostaniesz dostępy wszędzie tam gdzie trzeba, poznasz pikantne szczegóły naszej firmy i przejdziesz przez CS- ową biblię. Zaprosimy Cię na seans pt. “Poznaj swoich Szefów” oraz smoltoki z EB-ową gwardią.

(średni czas trwania tego panelu to 12 odcinków The Office)

Techniczny

Team Leader oraz Buddy opowiadają, jakie wyzwania czekają na Ciebie w projekcie. Onboarding techniczny różni się w zależności od zespołu, ale cel jest zawsze ten sam - postawienie środowiska, poznanie zespołu i projektu, w którym będziesz pracować. Okres wdrożeniowy trwa 3 miesiące, a jego zwieńczeniem jest rozmowa feedbackowa. Przez cały ten czas wspieramy Cię na każdym kroku.

(średni czas trwania tego panelu to 3 sezony Gry o Tron)

Kogo
szukamy?

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź

TESTER
MANUALNY
(REGULAR)

KrakówSprawdź

MID/Senior
Magento 2
Backend Developer

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnieSprawdź

Magento 2
Frontend Developer
SENIOR

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnieSprawdź

Magento 2
Frontend Developer
REGULAR

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnieSprawdź

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź