Jak się
Rozwiniesz

Rozwiń Skrzydła

Mamy budżet na testy, a nie tylko mówimy, że fajnie byłoby je pisać

U nas developer niepiszący testów jest jak zawodnik w drużynie pływackiej, nieumiejący nurkować. Choć niejeden powie, że to wyrzucanie hajsu w błoto, u nas bez tego nie pokodzisz.

W codziennej pracy piszemy testy do kodu lub wykorzystujemy technikę test-driven development. Wyłapujemy bugi, by nie zdążyły narobić dziadostwa. Gdy sklep się rozrasta i wprowadzamy nowe funkcjonalności, wiemy że nowy ficzer nie popsuje tego, co napisaliśmy. Mamy pewność, że nasze projekty są stabilne, a my dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości.

Nie musisz być od razu z testami za pan brat - nauczymy Cię.

Jeśli wydaje Ci się, że bez code review jakoś to będzie w tym CS-ie, masz rację - wydaje Ci się. Każdy nasz merge request jest sprawdzany przez pozostałą brać.

U nas wszyscy mają na to zielone światło - nie tylko Senior. Co osiągamy dzięki code review? Mamy pewność, że wszyscy przestrzegamy zasad i procedur, uzyskując najwyższą jakość kodu.

Nie ma opcji, że umknie nam console.log('dupa')

Pair programming - co cztery rąsie, to nie jedna

Zatem siadamy ramię w ramię i

kodzimy. Czytaj: jeden koduje, a drugi

szydzi, bo się nie wstydzi. Zawsze

można się zamienić i wtedy

jest szansa na odwet!

Cenimy tę wiedzę i pomoc, bo łatwiej zrozumieć skomplikowane concepty, dzięki rozmowie. Nie przekopujemy się przez ściany tekstu w opasłych tomiskach, gdy sensowniej po prostu pogadać.

Chyba fajnie, gdy kaczuszka zaczyna mówić ludzkim głosem?

Men- To- Ring

Dostajesz Senseia, który patrzy Ci na ręce, gdy piszesz kod i daje cenne wskazówki, jak można robić to jeszcze lepiej - bo można. U nas sprawdzają się 2 sesje po 4 godziny. Każda sesja to praca innej osoby.

Nie bój się, że po tych kilku godzinach okaże się, że nic z Ciebie nie będzie.

Oszlifujemy każdy diament!

Nie osiadamy na laurach i wciąż szlifujemy swoje skille

Organizujemy wewnętrzne szkolenia, przygotowujące do certyfikatów Adobe. Nic tak nie podnosi ego i nie systematyzuje wiedzy jak dobrze zdany cert, dlatego spotykamy się raz w tygodniu i wspólnie rozwiązujemy niejasności, powstałe podczas selfstudies.

Nasz Senior dev Piotr, choć nie budzi sympatii od pierwszego wejrzenia - chętnie Ci pomoże. Ma wielkie serce! Wprost proporcjonalne do swojej wiedzy.

Ścieżka rozwoju

Od Juniora do Seniora

Szukasz drabinki korpo? Zależy Ci na władzy i tytułach? Życzysz sobie, by zwracać się do Ciebie “Panie Inżynierze Karwowski”? Takie rzeczy nie u nas... W creativestyle cenimy współpracę, dzielenie się wiedzą i wymianę doświadczeń. Stawiamy na wsparcie i techniczny rozwój każdego z nas. Rozwojem miękkich skilli też nie gardzimy, bo sprawdzają się w praktyce.

U nas możesz wpaść na pair programming, mentoring techniczny albo piwo - jak wolisz. Jeśli czujesz się na siłach i masz skille, możesz wziąć na siebie leadowanie projektu. Tylko pamiętaj, nie ma u nas kierowników, którzy zarządzają. Mamy za to liderów, za którymi podążamy i z którymi dzielimy się tym, co w głowie i tym, co w kodzie.

Annual Feedback - jeśli wpadasz do nas to po całości,

my dajemy, co mamy najlepsze i liczymy, że zrobisz to samo. Po roku Mana - HR Managerka, zaprasza na feedback. No stress! Normalna rozmowa, nie trzeba pić melisy przed. To miejsce na Twój feedback dla firmy i Team Leadera oraz tego co Ci się podoba, a z czym nie jest Ci po drodze w CS. Nie zbieramy kwitów, nie wytykamy palcami. Wspólnie kombinujemy, jak możemy to razem zmienić.

Słuchamy, jak się rozwinąłeś/łaś i czego potrzeba Ci do dalszego rozwoju. Razem znajdujemy rozwiązania, wytyczamy nowe ścieżki i cele. Masz ciekawy pomysł, który warto zaimplementować? Chętnie posłuchamy. To również moment na coroczną podwyżkę - to CS-owa tradycja!

Badanie FRIS ®

Nasza HRka Managerka - certyfikowany trener FRIS ®,

tanecznym krokiem wprowadzi Cię w ten świat i zagra w otwarte karty. Powiadają, że w creativestyle stawiamy "tarota” Wizjonerom, Zawodnikom, Badaczom i Partnerom. Jednak z magią i wróżeniem z fusów nie ma to nic wspólnego. To też nie coaching i kozeta u psychologa, a konkret i ciekawa rozmowa.

FRIS® pozwala poznać style myślenia i działania, dzięki czemu łatwiej nam się komunikować w codziennej pracy. To, jak na co dzień postrzegamy, przetwarzamy i wykorzystujemy informacje ma wpływ na nasze decyzję, wybory, interakcje i komunikację w zespołach.