MID/Senior
Magento 2
Backend Developer

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnie

Obecnie nasza backendowa łajba Magento2 jest pełna, ale jeśli tylko masz ochotę zostawić swoje CV na poczet przyszłych rekrutacji, bo spełniasz poniższe wymagania - aplikuj śmiało.

Jesteś ogarniętym MID/ Senior Magento 2 developerem z dobrymi manierami w e-commerce i kodowaniu. Jeśli bez mrugnięcia okiem potrafisz przenosić góry Magento 2 i nie lękasz się komunikacji w języku angielskim oraz polskim (min. B2) - śmiało czytaj dalej. Zapoznałeś się z core Magento 2 i twoje doświadczenie nie ogranicza się do tworzenia prostych wtyczek, hacków i instalowania gotowych modułów. Wiesz, co w Magento działa optymalnie, a jakich rozwiązań należy unikać. Znasz oczywistości: git, merge/pull requesty, podstawowe komendy konsolowe. Brzmi znajomo? Czujesz, że to o Tobie? Może się dogadamy. Jeśli masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i chcesz tworzyć soft dobrze, a nie jako tako - masz szansę zostać jednym z naszych Cyber Sailors!

Nasze atuty

  • Niesztampowa agencja e-commerce, z polsko-niemieckim flow, działająca na rynku już od dwóch dekad
  • Obecnie mamy ponad setę piratów na pokładzie (a załoga stale się powiększa)
  • W większości pracujemy w Polsce (Kraków, Rybnik), mamy też rzut beretem na Oktoberfest (Monachium, Hamburg). Pracujemy w języku angielskim, niemieckim, polskim. Jest również paru Ślązaków na łajbie, z którymi można sobie pogodoć!
  • Pracujemy w mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban - zależnie od fazy projektu - sprawdź, jak to robimy
  • Robimy tylko fajne projekty, nie bierzemy crapu po kimś…
  • Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award)
  • Naszym klientem są zawsze sprzedawcy - nie pracujemy dla innych agencji jako podwykonawca. Nasi klienci pochodzą w większości z rynku DACH
  • Z klientami komunikujemy się w większości bezpośrednio (trudniejsze tematy przekazujemy do PM/PO z niemieckiego biura)
  • Piszemy testy automatyczne gdzie się da, a dla kluczowej logiki biznesowej są one obowiązkowe
  • Pracujemy tylko z najnowszymi wersjami Magento i aktualizujemy projekty na bieżąco, nie utrzymujemy projektów Legacy, nie pracujemy z Magento 1.x
  • Jako partner Magento, jesteśmy najbardziej certyfikowaną organizacją w Polsce
  • Tworzymy bazowe rozwiązanie - MageSuite, które publikujemy jako open source
  • Zgłaszamy poprawki i usprawnienia do core Magento
  • Każda osoba w firmie (łącznie z zarządem!) ma techniczny background i ogarnia internety
  • Stawiamy na rozwój, technologię i jakość. Wpisane w naszą codzienność są code review, pair programing, mentoring techniczny
  • Szkolimy się nawzajem podczas cyklicznych spotkań dla całego zespołu
  • Mamy testerów i ogarniętych front-end developerów, pracujących na zmodyfikowanym, unowocześnionym stacku (webpack, TypeScript, SCSS)
  • Nasz stack: AWS, PHP 8.1+, MySQL, Nginx, Varnish, Docker, Vagrant, Elasticsearch, Jenkins CI, Ansible, Phing, PHPUnit, Gitlab CI- zobacz, jak to działa
  • Nie mamy ograniczeń ze strony hostingu, więc możemy używać właściwie dowolnych narzędzi - nie tylko PHP
  • Korzystamy z PHPStorm, XDebug, Slack, Blackfire.io, New Relic, Jira, Confluence
  • W creativestyle mamy 50% wolności i 50% odpowiedzialności
  • U nas można popełniać błędy i się na nich uczyć (a nawet się do nich przyznać i poprosić o wsparcie)
  • Niezawodność, Empatia oraz Ciekawość to nasze firmowe drogowskazy, a szefowie - Jaro i Dante - to ich najlepsi ambasadorzy
  • W tym wymiatamy
  • Za co Cyber Sailors cenią creativestyle?

Oferujemy

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i często komunikujemy się po angielsku
  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00
  • Home office. Świat się nie zawali, gdy popracujesz z domu
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN netto/ rok siana do rozhulania) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój
  • Prawie seta certyfikowanych Cyber Sailors (wśród nich prawie 30 Magentowców), od których dużo się nauczysz (nawet jeśli już sporo wiesz) oraz ogarnięta załoga DevOps
  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor
  • Medicover + Multisport Plus (siłownia parę kroków od biur)
  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz liga bilardowa i ping-pongowa w godzinach pracy
  • Możliwość opublikowania dużej części pracy jako open source
  • Bardzo liberalne podejście do tego, co robimy i spora dawka zdrowego dystansu
  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Kraków: Stacja Zabłocie). CEO przylatuje na miotle
  • Przerwa w pracy - możesz zaliczyć trening na siłowni, strzelić partyjkę w pingla, wyskoczyć do muzeum, pobiec nad Wisłę (tylko wróć!)… Nasze biuro i okolica oferują całą plejadę aktywności. Pochillować na trawie czy rooftopie też można
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Dla kandydatów zdalnych: biura w Krakowie i Rybniku do Twojej dyspozycji, jeśli tylko masz ochotę przyjechać i popracować ramię w ramię z zespołem
  • Ludzie i atmosfera - tak, semantycznie to nie jest benefit, wiemy. Ale te 2 słowa ZAWSZE padają, gdy pojawia się pytanie "co najbardziej cenisz w CS?", więc uznaliśmy że warto wspomnieć
  • Firmowa wypożyczalnia sprzętu - potrzebujesz głośnik, rzutnik czy drona na swoje prywatne potrzeby? A może masz ochotę nagrać podcast w naszym mini-studio? Śmiało! ‘Firmowe’ nie znaczy ‘niedostępne’
  • Wynagrodzenie jest związane z doświadczeniem oraz jakością pracy/kodu. Dla B2B: Jeśli jesteś kumatym MID-em, rozmawiamy o przedziale 10 000 - 15 000 PLN netto + VAT. Jako Senior, jeśli znasz się konkretnie na rzeczy możesz liczyć na widełki 15 200 - 20 000 PLN netto + VAT, dodatkowo zgarniasz 20 płatnych dni, wolnych od pracy. Wynagrodzenie dla UoP: w przedziale 9 000 - 12 000 (MID) oraz 12 000 - 16 500 PLN brutto (Senior)
  • Jeszcze więcej dobra

Twoje zadania

  • Montowanie e-sklepów, w oparciu o Magento 2

  • Współpraca z ogarniętymi front-endowcami, mało upierdliwymi PM-ami, natchnionymi designerami, bystrą załogą QA, a także DevOpsami, którym nie trzeba przypominać co pół roku

  • Pisanie testów automatycznych, a nie tylko mówienie, że brakuje budżetu

  • Certyfikat programisty Magento jest mile widziany. Jeśli go nie masz - będziemy oczekiwali jego zdania w pierwszych miesiącach pracy

O co możemy zapytać Cię, podczas rekrutacji? Przeczytaj pytania poniżej. Im więcej znasz odpowiedzi, tym lepszą pensję możesz dostać.

  • Co to jest polimorfizm, jak można wykorzystać tę technikę w aplikacjach internetowych?
  • Jaka jest różnica pomiędzy testami jednostkowymi a integracyjnymi?
  • Co to jest feature branch i merge request (pull request)?
  • Co to znaczy zrobić rebase do mastera?
  • Czy Uncle Bob ma rację?
  • Na czym polega code review?
  • Co to jest Continuous Integration?
  • Iloma spacjami wcinasz kod?
  • Ile jest standardów PSR i czego one dotyczą?
  • Co to jest warstwa serwisów?
  • Co to jest observer?
  • Jak działa Redis? Jak można go wykorzystać w aplikacjach PHP?
  • Czy composer.lock się commituje?
  • Co to są fixtures?
  • Kiedy lepiej jest implementować interfejs zamiast rozszerzać klasę bazową?
  • Jak wygląda wyrażenie regularne, sprawdzające poprawność adresu email?
  • Czy Magento 2 ma testy jednostkowe?
  • Czy można stworzyć indeks w bazie danych, składający się z wielu kolumn?
  • Co to są metody magiczne?
  • Co to jest packagist?
  • Co to jest SPL w PHP?
  • Jakie informacje otrzymujemy wykonując polecenie EXPLAIN w MySQL?
  • Na czym polega atak CSRF?
  • Czym się różni SOAP od REST i JSON?
  • Jeśli nie var_dump() to co?
  • Jak rozszerzyć klasę Hello z namespace Foo\Bar klasą Hello w namespace Foo\World?
  • Ile w scrum trwa sprint?
  • Na farmie są kury i koty. Razem mają 72 głowy i 200 nóg. Ile jest kur a ile kotów?
  • Kolor #AA00AA lepiej prezentuje się na tle #AA0000 czy #00AAAA?
  • W jaki sposób w Magento 2 można zmodyfikować zachowanie istniejącego kodu?
  • Jakie pliki są wymagane do stworzenia modułu?
  • Jak można przekazać dane do istniejącego szablonu phtml?
  • Jakie rozróżniamy "scope" atrybutów/wartości konfiguracji w Magento 2?
  • Jakie istnieją sposoby instalacji rozszerzenia w Magento 2 oraz jakie są ich wady i zalety?
  • Do czego służy konfiguracja sequence w pliku module.xml?
  • Co można osiągnąć pluginem before innego niż tylko wykonanie kodu przed metodą?
  • Co potrafi plugin around, czego nie potrafią pluginy before i after?
  • Jakie rodzaje skryptów migracji są dostępne w Magento 2 i czym się różnią?
  • Jakie rodzaje testów automatycznych można utworzyć we własnym module?
  • Czy w Magento 2 można utworzyć własną komendę, dostępną poprzez CLI?
  • W jaki sposób można sprawdzić jaki "scope" ma atrybut/wartość konfiguracji?
  • Klient chce sprzedawać produkty w różnych walutach rozliczeniowych dla różnych krajów, w jaki sposób można to osiągnąć w Magento 2?
  • Czy ceny produktów wprowadzane w panelu administracyjnym są cenami netto czy brutto?
  • W jaki sposób można napisać testy automatyczne dla metod prywatnych w Magento 2?
  • Po zapisie produktu w panelu administracyjnym, full page cache Varnisha jest czyszczony tylko dla stron, na których ten produkt się znajdował, jak to działa?
  • Jak można całkowicie wyłączyć moduł w Magento 2?
  • Do czego można wykorzystać Redis w Magento 2?

Czy potrafisz odpowiedzieć na powyższe pytania po angielsku?

Co dalej

Rekrutacja u nas jest bezbolesna i sprawna, niczym gimnastyczka na igrzyskach olimpijskich. Tylko 3 kroki dzielą Cię od wstąpienia w nasze szeregi!

  1. 1Dzwonimy do Ciebie, przedstawiamy się grzecznie i konkretnie rozmawiamy (poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego, odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania).
  2. 2Spotkanie (face2face lub online) - omawiamy kwestie techniczne i sprawdzamy czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz.
  3. 3Moment na obustronne decyzje. Niezależnie od decyzji, możesz liczyć na naszą odpowiedź.

Jednocześnie informujemy, że do rozmów zaprosimy wybranych kandydatów.

Choose your
weapon

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź

TESTER
MANUALNY
(REGULAR)

KrakówSprawdź

Magento 2
Frontend Developer
SENIOR

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnieSprawdź

Magento 2
REGULAR

Symfony
Developer
z Oro Commerce

Sprawdź