TESTER
MANUALNY

(REGULAR)

Kraków

Obecnie nasza testerska łajba jest pełna, ale jeśli tylko masz ochotę zostawić swoje CV na poczet przyszłych rekrutacji, bo spełniasz poniższe wymagania - aplikuj śmiało.

Jeśli masz min. 2-letnie doświadczenie jako Tester/ka oprogramowania w zakresie przeprowadzania testów manualnych, bez mrugnięcia okiem robisz analizę wymagań, tworzysz przypadki testowe, raportujesz błędy i nie lękasz się komunikacji w języku angielskim oraz polskim (min. B2) - śmiało scrolluj dalej. Umowa B2B Ci niestraszna i jesteś otwarty/a na pracę hybrydową (2-3x w tygodniu praca z biura na Zabłociu, ale na początku chętnie popracujemy z Tobą ramię w ramię każdego dnia). Czujesz, że to o Tobie? Może się dogadamy! Jeśli tylko masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i zależy Ci, by działać dobrze, a nie jako tako - masz szansę stać się jednym z naszych Cyber Sailors i wesprzeć testerską załogę w creativestyle.

Nasze atuty

  • Niesztampowa agencja e-commerce, z polsko-niemieckim flow, działająca na rynku już od dwóch dekad
  • Obecnie mamy nieco ponad setę piratów na pokładzie (a załoga stale się powiększa)
  • W większości pracujemy w Polsce (Kraków, Rybnik), mamy też rzut beretem na Oktoberfest (Monachium, Hamburg). Pracujemy w języku angielskim, niemieckim, polskim. Jest również paru Ślązaków na łajbie, z którymi można sobie pogodoć!
  • Pracujemy w mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban, zależnie od fazy projektu - sprawdź, jak to robimy
  • Robimy tylko fajne projekty, nie bierzemy crapu po kimś…
  • Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award)
  • Naszym klientem są zawsze sprzedawcy - nie pracujemy dla innych agencji jako podwykonawca. Nasi klienci pochodzą w większości z rynku DACH
  • Z klientami komunikujemy się w większości bezpośrednio (trudniejsze tematy przekazujemy do PM/PO z niemieckiego biura)
  • Każda osoba w firmie (łącznie z zarządem!) ma techniczny background i ogarnia internety
  • Stawiamy na rozwój, technologię i jakość
  • Szkolimy się nawzajem podczas cyklicznych spotkań dla całego zespołu
  • W creativestyle mamy 50% wolności i 50% odpowiedzialności
  • U nas można popełniać błędy i się na nich uczyć (a nawet się do nich przyznać i poprosić o wsparcie)
  • Niezawodność, Empatia oraz Ciekawość to nasze firmowe drogowskazy, a szefowie - Jaro i Dante - to ich najlepsi ambasadorzy
  • W tym wymiatamy
  • Za co Cyber Sailors cenią creativestyle?

Oferujemy

  • Zgrany zespół dociekliwych testerek i testerów, od których możesz się uczyć i wymieniać doświadczenia
  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i często komunikujemy się po angielsku
  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00
  • Home office. Świat się nie zawali, gdy popracujesz z domu
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN netto/ rok siana do rozhulania) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój
  • Lenovo Yoga, (bo Windows muss sein!), wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor
  • Medicover + Multisport Plus (siłownia parę kroków od biur)
  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz liga bilardowa i ping-pongowa w godzinach pracy
  • Bardzo liberalne podejście do tego, co robimy i spora dawka zdrowego dystansu
  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Kraków: Stacja Zabłocie). CEO przylatuje na miotle
  • Przerwa w pracy - możesz zaliczyć trening na siłowni, strzelić partyjkę w pingla, wyskoczyć do muzeum, pobiec nad Wisłę (tylko wróć!)… Nasze biuro i okolica oferują całą plejadę aktywności. Pochillować na trawie czy rooftopie też można
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Firmowa wypożyczalnia sprzętu - potrzebujesz głośnik, rzutnik czy drona na swoje prywatne potrzeby? A może masz ochotę nagrać podcast w naszym mini-studio? Śmiało! ‘Firmowe’ nie znaczy ‘niedostępne’!
  • Ludzie i atmosfera - tak, semantycznie to nie jest benefit, wiemy. Ale te 2 słowa ZAWSZE padają, gdy pojawia się pytanie "co najbardziej cenisz w CS?", więc uznaliśmy że warto wspomnieć
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania. Jeśli masz min. 2 lata doświadczenia i znasz się na rzeczy startujemy od 9000 PLN netto + VAT - umowa B2B. Dodatkowo zgarniasz 20 dni płatnego wolnego.
  • Jeszcze więcej dobra

Twoje zadania

  • Testowanie manualne projektów e-commerce i opiniowanie użyteczności

  • Testowanie na komputerach i urządzeniach mobilnych: oprócz komputera i tabletu z Androidem, który ma każdy tester (szafka QA jest dobrze wyposażona w różne mobilne urządzenia testowe)

  • Używanie TestRail do pisania przypadków testowych i zarządzania nimi

  • Używanie Slacka do komunikacji i przesyłania memów. W komunikacji używamy też Google Meet, taski ogarniamy w JIRA a z Klientami kontaktujemy się bezpośrednio lub przez Project Managera

  • Bezpośrednia współpraca z deweloperami i PM-ami (komunikacja w języku polskim i angielskim)

JESTEŚ NASZYM CZŁOWIEKIEM, JEŚLI:

  • Potrafisz celnie formułować myśli na piśmie, a pisanie instrukcji obsługi nie jest punktem, po którym stwierdzisz “ta robota nie jest dla mnie”...
  • Posiadasz wbudowany “detektor błędów”. Szukamy dociekliwych i ciekawskich, dlatego jeśli dla zabawy szukasz dziury w całym lub szóstym zmysłem wyczuwasz, że “coś tutaj nie halo” - masz testerskie DNA!
  • Potrafisz (i lubisz!) pracować w zespole
  • Masz doświadczenie we współpracy w metodykach zwinnych
  • Twój smartfon nie ma przed Tobą tajemnic i biegle śmigasz po Windowsie
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - w mowie i piśmie. Nie potrzebujemy certów, ważne są dla nas skille
  • Jesteś internetowym szperaczem, zakupowym freakiem, wyszukujesz najlepsze okazje, a sklepy internetowe “testujesz” od kołyski
  • Jeśli potrafisz w 10 minut wykonać zadania takie jak: kupić na Allegro miejski czerwony rower damski Romet, podać cenę najtańszych jeansów 32x34 Diesel’a w Zalando, dowiedzieć się jaki jest ciąg dalszy wyliczanki “how much wood would a woodchuck chuck”, to na pewno się dogadamy! :-)
  • Znasz internet "od środka" - wiesz, jakie mamy przeglądarki, co to jest Responsive Web Design, co to jest UX i jakie są trendy
  • Masz wyczucie estetyki, na poziomie wyższym niż dresy ortalionowe czy skarpety w sandałach XD
  • Znasz narzędzia Jira, Confluence
  • Bonusowe punkty do kajecika zgarniasz, jeśli Magento 2 nie ma przed Tobą tajemnic
  • Dodatkowo możesz nam zaimponować znajomością testów wydajności
  • Klawo jeśli znasz język niemiecki (a jeśli nie znasz, ale zechcesz poznać - nauczymy!)

Co dalej

Rekrutacja u nas jest bezbolesna i sprawna, niczym gimnastyczka na igrzyskach olimpijskich. Tylko kilka kroków dzieli Cię od wstąpienia w nasze szeregi.

  1. 1Wypełnij formularz aplikacyjny. Nie bój się być sobą. Jeśli zaiskrzy między nami na etapie czytania CV - zaprosimy Cię do wykonania zadania.
  2. 2Gdy nasze testerskie jury pomyślnie oceni rozwiązanie zadania, dział HR skontaktuje się z Tobą (krótka rozmowa telefoniczna) i jeśli znajdziesz chwilę, by przekonać nas, że chciał(a)byś wspólnie z CS-ową załogą testerów śmigać po bugach jak Ferrari po Monako, my spróbujemy przekonać Ciebie, że jesteśmy fajni i warto z nami pracować. Przygotuj się na szybki small-talk w języku Szekspira.
  3. 3Spotkanie face2face w biurze na Zabłociu. Sprawdzimy, czy na żywo również jest chemia. Omówimy kwestie techniczne i sprawdzimy, czy do siebie pasujemy.
  4. 4Decyzja Twoja i nasza, czy będziemy razem testować świat. Niezależnie od decyzji, możesz liczyć na naszą odpowiedź.

Warunkiem przystapienia do kolejnych etapów jest, podobnie jak w grze komputerowej, pomyślne przejście poprzedniego. Jednocześnie informujemy, że do rozmów zaprosimy wybranych kandydatów.

Choose your
weapon

Zobacz wszystkie oferty

Sprawdź

MID/Senior
Magento 2
Backend Developer

Kraków, Rybnik lub 100% zdalnieSprawdź

Magento 2
Frontend Developer
SENIOR

Magento 2
REGULAR

Symfony
Developer
z Oro Commerce

Sprawdź