TESTER/KA

Jeżeli chcesz pracować w dojrzałej firmie posiadającej w swoim portfolio ciekawe międzynarodowe projekty, sięgać po nowe wyzwania, pracować z najnowszymi rozwiązaniami – dołącz do nas!

Nasz zespół nieustannie się rozwija i liczy już ponad 50 specjalistów i specjalistek.
Nasze biura znajdują się w Krakowie, Rybniku i Monachium.

Oferujemy

  • Pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji – im bardziej zwiększysz swoje umiejętności tym lepiej dla nas
  • Jasno zdefiniowane cele
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki, rynki międzynarodowe i czasami na rynek polski
  • Ruchomy czas pracy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover, także dla Twojej rodziny
  • Nielimitowaną kawę, herbatę, zimne napoje, owoce i przekąski
  • Darmowy lunch w biurze
  • Lekcje angielskiego i niemieckiego z native speakerami
  • Ligę bilardową w godzinach pracy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia :
    od 3900 do 6900 pln netto przy współpracy na zasadach B2B + 20 dni płatnego "urlopu"
    od 2500 do 4000 pln netto dla umowy o pracę

Twoje zadania

W punktach Twoja praca przedstawia się następująco:

  • Testowanie manualne - weryfikacja poprawności działania stron i aplikacji internetowych
    (zgodność z projektem, oczekiwaniami klienta, specyfikacją) na komputerach i urządzeniach mobilnych
  • Identyfikacja i dokumentacja przypadków testowych
  • Wprowadzenie dla kandydatów/kandydatek dostępne jest tutaj: https://vimeo.com/113368636 (hasło creativestyle)
  • Opiniowanie użyteczności
  • Rozwój w kierunku wykwalifikowanego inżyniera ds. jakości oprogramowania

WYMAGANIA

  • Biegła obsługa komputera z systemem Windows
  • Biegła obsługa smartfona
  • Obycie z Internetem (potrafisz w czasie do 10 minut wykonać zadania takie jak:
    kupić na Allegro miejski czerwony rower damski Romet, podać cenę najtańszych jeasnów 32x34 Diesel'a w Zalando, dowiedzieć się jaki jest ciąg dalszy wyliczanki "how much wood would a woodchuck chuck")
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Umiejętność formowania myśli na piśmie i pisania instrukcji obsługi
  • Chęć nauki podstawowego programowania
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość internetu "od środka" (jakie są przeglądarki, co to jest Responsive Web Design, co to jest UX i jakie są trendy)
  • Poczucie estetyki
creativestyle office