Recruitment Specialist / Social Media Fan / Kraków

Masz otwartą głowę , myślisz nieszablonowo, rekrutujesz od kołyski i social media to Twoje naturalne środowisko?  Dołącz do nas! Mamy jeszcze trochę wolnych biurek, więc czekamy na Ciebie.

Miejsce pracy:  Kraków

Twoje Obowiązki

  • Tworzenie  treści ogłoszeń we współpracy z TL działów
  • Publikacja ogłoszeń na job boardach branżowych
  • Zarządzanie ogłoszeniami czyli “kogo i gdzie szukamy”, odświeżanie, update zmian
  • Publikacja  ogłoszeń i postów sponsorowanych w mediach społecznościowych (Fb, Instagram, Linkedin) oraz na grupach branżowych (np. Magento Jobs czy Vue.js)
  • Aktywny search kandydatów w mediach społecznościowych, budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami
  • Realizacja własnych pomysłów i poszukiwanie nowych możliwości w procesie rekrutacji (szczególnie w obszarze źródeł i metod dotarcia do kandydatów)
  • Udział we wszystkich etapach rekrutacji: selekcja aplikacji, wstępna weryfikacja kandydatów (call), koordynacja/umawianie “spotkań”, koordynacja wyników zadań rekrutacyjnych, feedback dla kandydatów na każdym etapie rekrutacji, ofertowanie
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami (portale, agencje, body leasing)
  • Mierzenie i raportowanie wyników
  • Onboarding nowych pracowników
  • Udział w działaniach employer brandingowych
  • Wsparcie innych aktualnie realizowanych procesów HR

Kogo szukamy czyli wyślij swoje cv koniecznie jeśli:

  • Działasz min. 2 lata w rekrutacji w branży IT (ewentualnie Fin-tech czy Engenireeng)
  • Publikacja ogłoszeń, postów i reklam w mediach społecznościowych (Fb, Instagram, Linked in) to dla Ciebie rzeczywistość, a nie czarna magia
  • Masz wysoko rozwinięte skille i mocne doświadczenie  searchowe
  • Znasz tajemne ścieżki i miejsca gdzie można spotkać mocnych programistów
  • Śledzisz nowości i trendy HR, trzymasz rękę na pulsie w temacie “nowa wiedza i doświadczenia”
  • Swobodnie komunikujesz się po angielsku na poziomie B2 w mowie i w piśmie
  • Jesteś samodzielna/y, masz pomysły i otwartą głowę, potrafisz dzielić się swoimi doświadczeniami i korzystać z doświadczenia innych. Szukamy kogoś kto we współpracy z nami zobaczy wachlarz możliwości dla siebie.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00
  • Home office. Świat się nie zawali, jak popracujesz z domu, każdy podejmuje decyzje za siebie
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN/rok) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój
  • Pakiety Medicover i Multisport Plus
  • Equipment rental. Chcesz wypożyczyć firmowy aparat, rzutnik czy drona na swoje prywatne potrzeby? A może nagrać swój własny podcast w naszym mini-studio? Śmiało! ‘Firmowe’ nie znaczy ‘niedostępne’
  • W biurach: dofinansowanie do lunchu, konsole do gier, ligę bilardową w godzinach pracy oraz trochę ruchu przy stole do ping-ponga
  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu
  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć dorożką, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle
  • Przerwa w pracy - możesz grać w bilard, na konsoli, iść na obiad, wyskoczyć na szybką przebieżkę nad Wisłę. Tylko wróć :) Nasze biuro i okolica oferują wiele możliwości
  • Cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Współpracę ze świetną Graphic Designerką i 2 ogarniętymi, pełnymi pomysłów Asystentkami (nie, nie Twoimi)
  • Przestrzeń na realizację własnych pomysłów i satysfakcję z patrzenia jak przynoszą wymierne korzyści

O nas

  • Jesteśmy agencją e-commerce, pracujemy w Polsce, a nasi klienci działają na rynku niemieckim. Razem wychodzimy poza schematy i tworzymy niebanalne miejsce pracy
  • Stale rośniemy, na dzisiaj jest nas ponad 70 osób. Udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem. Mamy biura w Monachium, Krakowie i Rybniku
  • Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście daje nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przynosi nagrody, o których inni marzą (np. Shop Usability Award 2020)
  • Nasze zespoły projektowe to polsko-niemiecki flow, dlatego często pracujemy w języku angielskim
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem Magento, srebrnym partnerem Adobe oraz partnerem AWS
  • Nasze drogowskazy to: Ciekawość, Empatia i Niezawodność

PROSTY PROCES REKRUTACYJNY

  • Wypełnij formularz znajdujący się pod opisem
  • Jeśli Twoje CV będzie ciekawe, skontaktujemy się z Tobą. Jeśli masz chwilę na to, żeby przekonać nas, że potrafisz rekrutować i śmigać po social media jak Ferrari po Monako, my spróbujemy przekonać Ciebie, że jesteśmy fajni, i że warto z nami pracować. Pamiętaj, że warunkiem pracy w naszym zespole jest wysoki poziom języka angielskiego.
  • A potem już tylko ustalimy termin spotkania i sprawdzimy czy możemy razem zdobyć świat.

creativestyle office