Regular PHP DEVELOPER

Jeżeli chcesz pracować z jedynym w Polsce partnerem SensioLabs, złotym partnerem Meet Magento Association, dołącz do nas!

Nasz zespół nieustannie się rozwija i liczy już ponad 50 specjalistów i specjalistek.
Nasze biura znajdują się w Krakowie, Rybniku i Monachium.

Nasze Atuty

  • Jedyny oficjalny partner SensioLabs w Polsce
  • Złoty partner Meet Magento Association
  • Oficjalny partner Magento
  • Możliwość (ale nie obowiązek) podróżowania do zagranicznych klientów
  • Dojrzały stack
  • Uczymy się nawzajem programowania, a nie wdrażania na szybko
  • Robimy wewnętrzne projekty R&D mające na celu poprawę jakości naszych programów
  • Masz możliwość opublikowania sporej części swojej pracy jako Open Source
  • Używamy komercyjnych narzędzi PHPStorm, Slack, Blackfire.io
  • Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji
  • Dedykowany Scrum Master w roli wyłącznie Scrum Mastera i propagatora Agile Software Development
  • Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background i ogarnia Internety
  • Certyfikowani programiści Magento
  • Certyfikowani programiści Zend
  • Certyfikowani programiści Symfony2
  • Team manualnego QA
  • Developerzy nie muszą konfigurować serwerów
  • Hostujemy się na AWS

Oferujemy

  • Pracę w wielomiesięcznych, wieloosobowych projektach eCommerce
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Komfortowe biuro w Krakowie lub Rybniku. Większość osób pracuje bezpośrednio z biura. Nasze krakowskie biuro podzielone jest na część głośną (open space) i cichą (prywatne pokoje) wszystko w loftowych klimatach (460m2) na Zabłociu. Biuro w Rybniku to niewielki open space 2x 40m2. Pracę planujemy sobie sami, ale zakładamy że w godzinach 10-15 większość osób jest dostępna do komunikacji
  • Pracę w młodym, prężnym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość realizowania projektów z użyciem nowych technologii
  • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji
  • Ruchomy czas pracy
  • Służbowego MacBook Pro (z dodatkowym monitorem ultrapanoramicznym, Magic Mouse, klawiaturą) i własne biurko. Nie lubisz Apple? Możesz mieć Dell
  • Kartę Multisport Plus – basen, siłownia i inne atrakcje za darmo
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover (dla Ciebie i Twojej rodziny)
  • Nielimitowaną i niekończącą się kawę Lavazza, herbatę, zimne napoje, owoce i przekąski
  • W krakowskim biurze: lunch za free
  • Kurs języka angielskiego z native speakerem w biurze w Rybniku
  • Kurs języka niemieckiego z native speakerem w biurze w Krakowie
  • Ligę bowlingową po godzinach pracy w Rybniku
  • Ligę bilardową w godzinach pracy w Krakowie
  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy
  • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji – im bardziej zwiększysz swoje umiejętności tym lepiej dla nas
  • Praca przyjazna dla kobiet- zatrudniamy już wiele programistek, chętnie nawiążemy współpracę z kolejnymi :)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki, rynki międzynarodowe i czasami na polski.
  • Wynagrodzenie B2B - od 7000 zł + VAT do 10 200 zł + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu" + premie
  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę - od 4500 do 6000 zł netto (8700 brutto) + premie
  • Wynagrodzenie zależne jest od znajomości języka PHP, doświadczenia w pracy z Magento 2 oraz stażem pracy przy projektach komercyjnych

Twoje zadania

  • Praca w projektach e-commerce polegająca na programowaniu nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń, importów, integracji (a nie hackowaniu istniejącego kodu)
  • Mamy własny produkt oparty o Magento 2, który będziemy dalej aktywnie rozwijać i wdrażać dla kolejnych klientów - https://demo.creativeshop.io/, https://vimeo.com/209752359
  • Możliwość budowy elementów także z użyciem frameworka Symfony2, NodeJS, mikroserwisów i innych
  • Współtworzenie architektury rozwiązań - chcemy osiągnąć produkt będący bazą naszych wdrożeń, aby nie odkrywać za każdym razem koła na nowo
  • Tworzenie testów zautomatyzowanych - jednostkowych, integracyjnych (Test Driven Development)
  • Współpraca z odpowiedzialnymi za warstwę prezentacji (Frontend), ogarniętymi (ES6, kompletny stack, automatyzacja, BEM) członkami zespołu
  • Tworzenie i rozwój integracji z wewnętrznymi usługami (Elastic, Redis, cacheing, load balancing, integracje z CDN)
  • Programowanie rozszerzeń i integracji systemu Magento 2 e-commerce Platform z innymi systemami
  • Samoorganizacja pracy
  • Rozwój umiejętności

Kogo szukamy?

Szukamy programistów:

  • Nie wymagamy doświadczenia z Magento 2
  • Nie wymagamy doświadczenia z innymi frameworkami
  • Wymagamy dobrej komunikacji w języku angielskim
  • Musisz być prawdziwym programistą. Sprawdź się odpowiadając na poniższe pytania:
    • Co to jest polimorfizm, jak można wykorzystać tę technikę w aplikacjach internetowych?
    • Jaka jest różnica pomiędzy testami jednostkowymi a integracyjnymi?
    • Co to jest feature branch i merge request (pull request)?
    • Co to znaczy zrobić rebase do mastera?
    • Jak zrobić szybką poprawkę na produkcji (hotfix) jeśli używamy gita?
    • Czy Sub Zero był w każdej części gry Mortal Kombat?
    • Jak rozumiesz przestrzeganie zasady SRP?
    • Co to za skróty: SOLID, CRUD, DRY, PSR, YAGNI, KISS?
    • Czy polecenie rm katalog w bashu skasuje folder katalog, na którym wcześniej root zrobił chmod 777 katalog?
    • Czy programista PHP powinien znać JavaScript?
    • Czy Uncle Bob ma rację?
    • Na czym polega code review?
    • Co to jest Continous Integration?
    • Iloma spacjami wcinasz kod?
    • Ile jest standardów PSR i czego one dotyczą?
    • Co to jest warstwa serwisów?
    • Co to jest observer?
    • Jak działa Redis? Jak można go wykorzystać w aplikacjach PHP?
    • Czy composer.lock się commituje?
    • Co to są fixtures?
    • Kiedy lepiej jest implementować interfejs zamiast rozszerzać klasę bazową?
    • Jak wygląda wyrażenie regularne sprawdzające poprawność adresu email?
    • Czy Magento 2 ma testy jednostkowe?
    • Co to są metody magiczne?
    • Co to jest SPL w PHP?
    • Na czym polega atak CSRF?
    • Czym się różni SOAP od REST i JSON?
    • Jeśli nie var_dump() to co?
    • Co jest charakterystycznego dla obiektów typu Factory, Proxy, Builder (osobno, nie wspólnie)?
    • Jak rozszerzyć klasę Hello z namespace Foo\Bar klasą Hello w namespace Foo\World?
    • Ile w scrum trwa sprint?
    • Na farmie są kury i koty. Razem mają 72 głowy i 200 nóg. Ile jest kur a ile kotów?
    • Kolor #AA00AA lepiej prezentuje się na tle #AA0000 czy #00AAAA?
    • Czy potrafisz odpowiedzieć na te pytania po angielsku?
creativestyle office