FRONT-END DEVELOPER (VUE.js)

Jesteśmy polsko - niemiecką agencją e-commerce.
Tworzymy wysokiej klasy rozwiązania skierowane do międzynarodowych klientów.
Nasze projekty są kompleksowe i jakościowe. Powstają przy udziale najlepszych specjalistów IT.
Cały czas rośniemy i zawsze chętnie zapraszamy na pokład talenty.
Dlatego, jeśli rozpoznasz w ogłoszeniu siebie - zaaplikuj:

Miejsce pracy: Kraków

o firmie:

  • Istniejemy od 15 lat. Jest nas 60 osób
  • Pracujemy z biur w Monachium, Krakowie i Rybniku
  • Tworzymy międzynarodowe, polsko-niemieckie zespoły projektowe
  • Uczymy się nawzajem programowania, a nie wdrażania na szybko
  • Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji
  • Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background i ogarnia Internety

o zespole:

  • Ten team to ponad 10 osób: FE Developerzy, Project Managerowie oraz Specjaliści QA
  • Dostarczamy rozwiązania e-commerce dla takich klientów jak: Mammut, Vangraaf, Müller czy Gerry Weber
  • Pracujemy w oparciu o nowoczesny i dojrzały stack technologiczny (Webpack, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI, Vue.js) oraz własne dedykowane narzędzia, które ułatwiają nam codzienną pracę
  • Korzystamy z: WebStorm, Slack, Blackfire.io, Jira, Confluence
  • Pracujemy w podzespołach nad mniejszymi elementami całości. Każdy podzespół jest autonomiczny i może zmieniać swoje narzędzia pracy
  • Gwarantujemy ludzi, od których możesz się uczyć; międzynarodowe projekty, w których się rozwiniesz i dużą dawkę dobrego humoru

OFERUJEMY:

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i na co dzień komunikujemy się po angielsku; tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki i inne rynki międzynarodowe
  • Okno komunikacyjne - mamy elastyczny czas pracy; planujemy go sobie sami, ale zakładamy, że w godzinach 10-15 jesteśmy dostępni dla siebie do komunikacji
  • Home office - rodzina na 2gim końcu Polski? Zepsuta zmywarka? Występ dziecka? Chory pies? Świat się nie zawali jak popracujesz z domu
  • Budżet szkoleniowy - indywidualny i dla każdego. Twój rozwój = nasz rozwój
  • Kursy językowe - niemiecki i angielski; są grupowe, czyli startują, gdy zbierze się grupa
  • Medicover  - opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Multisport Plus - amerykańscy naukowcy odkryli… że ruch to zdrowie
  • Lunch za free - ludowa mądrość mówi, że jest tylko jedna droga do serca programisty
  • Bilard - lecimy w kulki w godzinach pracy. Tylko w Krakowie
  • Bowling - Rybnik woli większe formaty, dlatego ma swoją ligę bowlingową po godzinach
  • Konsole do gier -  nasza miłość. Jedni kochają szybkie samochody, inni… no cóż :)  zapewniamy solidne współzawodnictwo i wysoko zawieszoną poprzeczkę
  • Łatwy dojazd - Możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle
  • Narzędzia - MacBook Pro (z dodatkowym monitorem ultrapanoramicznym)
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 7 500 - 10 500 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"
  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 4 800 - 6 700 PLN netto
  • Wynagrodzenie jest zależne doświadczenia i umiejętności pracy z Front-endem oraz stażu pracy przy projektach komercyjnych

TWOJE ZADANIA:

  • Udział w projektach e-commerce
  • Opracowanie warstwy prezentacji / interface’u sklepów internetowych z użyciem HTML, CSS i JavaScript (wykorzystujemy Vue.js)
  • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń oraz utrzymywanie istniejącego kodu
  • Komunikacja i współpraca z międzynarodowym zespołem i partnerami (w języku angielskim), w tym udział w spotkaniach i call'ach

To praca dla Ciebie, jeśli:
(Uwaga, poniższe zdania łączy logiczne AND :) )

  • Jesteś doświadczonym/ną Frontend Developerem (masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym
  • Wiesz jak wykorzystywać HTML, CSS (bardzo dobra znajomość) oraz znasz jeden z preprocesorow SASS lub LESS (min. dobra znajomość, my pracujemy na SASS), aby całość działała zgodnie z założeniami
  • Jesteś programistą z dobrą znajomością JavaScript (ES6+) i umiejętnością programowania (wiesz czym jest referencja, obiekt, klasa, interface, jak działa map/reduce)
  • Wiesz co to jest Webpack
  • Masz doświadczenie z Vue.js lub innym frameworkiem JS (np. React lub Angular)
  • Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji git, z npm i znasz podstawy node.js
  • Masz doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce i/lub chcesz w takich projektach pracować
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2) i nie masz oporów przed mówieniem (kontakt z zagranicznym zespołem i partnerami wymaga codziennych rozmów w tym języku)
  • Potrafisz zdefiniować założenia na podstawie dialogu z osobami nietechnicznymi — zorientowanymi biznesowo (Project Managerami), dla siebie i innych członków zespołu
  • Z łatwością przychodzi Ci: praca w zespole, samodzielne szukanie rozwiązań i podejmowanie decyzji
  • Odnajdujesz się w samozarządzających się zespołach z płaskimi strukturami

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Możesz spodziewać się: rozmowy telefonicznej (odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania, poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego), szybkiego testu do wykonania w domu oraz osobistego spotkania (omawiamy kwestie techniczne i to czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz).
Po nich następuje moment na obustronne decyzje i informacje zwrotne.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ

creativestyle office