FRONT-END DEVELOPER (Regular)

Jeżeli chcesz pracować w dojrzałej firmie posiadającej w swoim portfolio ciekawe międzynarodowe projekty, sięgać po nowe wyzwania, pracować z najnowszymi rozwiązaniami – dołącz do nas!

Nasz zespół nieustannie się rozwija i liczy już 60 specjalistów i specjalistek.
Nasze biura znajdują się w Krakowie, Rybniku i Monachium.

Miejsce pracy: Kraków

o Nas:

  • Istniejemy od 15 lat. Nasz zespół to 60 osób
  • Pracujemy z biur w Krakowie, Rybniku i Monachium
  • Tworzymy międzynarodowe, polsko-niemieckie zespoły projektowe
  • Uczymy się nawzajem programowania, a nie wdrażania na szybko
  • Pracujemy w oparciu o nowoczesny i dojrzały stack technologiczny (Webpack, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI, Vue.js) oraz własne dedykowane narzędzia, które ułatwiają nam codzienną pracę
  • Korzystamy z komercyjnych narzędzi WebStorm, Slack, Jira, Confluence
  • Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji
  • Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background
  • Pracujemy w podzespołach nad mniejszymi elementami całości. Każdy podzespół jest autonomiczny i może zmieniać swoje narzędzia pracy

OFERUJEMY:

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i na co dzień komunikujemy się po angielsku; tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki i inne rynki międzynarodowe
  • Okno komunikacyjne - mamy elastyczny czas pracy; planujemy go sobie sami, ale zakładamy, że w godzinach 10-15 jesteśmy dostępni dla siebie do komunikacji
  • Home office - rodzina na 2gim końcu Polski? Zepsuta zmywarka? Występ dziecka? Chory pies? Świat się nie zawali jak popracujesz z domu
  • Budżet szkoleniowy - indywidualny i dla każdego
  • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji. Twój rozwój = nasz rozwój
  • Kursy językowe - niemiecki i angielski; są grupowe, czyli startują, gdy zbierze się grupa
  • Medicover  - opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Multisport Plus - amerykańscy naukowcy odkryli… że ruch to zdrowie
  • Lunch za free - ludowa mądrość mówi, że jest tylko jedna droga do serca programisty
  • Bilard - lecimy w kulki w godzinach pracy. Tylko w Krakowie
  • Bowling - Rybnik woli większe formaty, dlatego ma swoją ligę bowlingową po godzinach
  • Konsole do gier -  nasza miłość. Jedni kochają szybkie samochody, inni… no cóż :)  zapewniamy solidne współzawodnictwo i wysoko zawieszoną poprzeczkę
  • Dress- code? - Jeśli nie pracujesz zdalnie, to warunek jest taki, że Twój ubiór nie powinien budzić zgorszenia. Tylko i aż tyle
  • Loftowe przestrzenie w Krakowie - mielimy kod w starym młynie na Zabłociu. Jest przestrzennie i komfortowo. Mamy strefę cichą i głośną
  • W Rybniku nasze biuro to komfortowy open-space (biurowiec K1)
  • Łatwy dojazd - Możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle
  • Narzędzia - MacBook Pro (z dodatkowym monitorem ultrapanoramicznym, Magic Mouse, klawiaturą). Nie lubisz Apple? Możesz mieć Dell
  • Beer-talk - nasz ulubiony, ostatni piątek miesiąca; wspólnie i na luzie omawiamy ogólnofirmowe tematy - łącząc przyjemne z pożytecznym
  • Umilacze - niekończąca się kawa Lavazza, różnorakie herbaty, zimne napoje, owoce, musli, batoniki i co tylko potrzebujesz. Częstuj się.
  • UFO czyli przerwa w pracy - tak znamy takie zjawisko. Możesz grać w bilard, na konsoli, iść na obiad, wyskoczyć na szybką przebieżkę nad Wisłę. Tylko wróć :) Nasze biuro i okolica oferują wiele możliwości
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Ludzie i atmosfera - tak, semantycznie to nie jest benefit, wiemy. Ale te 2 słowa zawsze padają gdy pojawia się pytanie ‘co najbardziej cenisz w CS?’, więc uznaliśmy że warto wspomnieć
  • Nie lubisz stresu w pracy? My też nie.
  • Lubisz dobry klimat? Witaj w domu.
  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 7 500 - 10 500 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"
  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 4 800 - 6 700 PLN netto
  • Wynagrodzenie jest zależne doświadczenia i umiejętności pracy z Front-endem oraz stażu pracy przy projektach komercyjnych

TWOJE ZADANIA:

  • Udział w projektach e-commerce
  • Opracowanie warstwy prezentacji / interface’u sklepów internetowych z użyciem HTML, CSS i JavaScript (wykorzystujemy Vue.js)
  • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń oraz utrzymywanie istniejącego kodu
  • Komunikacja i współpraca z międzynarodowym zespołem i partnerami (w języku angielskim)
  • Udział w spotkaniach i call'ach (z zespołem i/lub partnerami)

To praca dla Ciebie, jeśli
(Uwaga, poniższe zdania łączy logiczne AND :) )

  • Jesteś doświadczonym/ną Frontend Developerem (masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym
  • Wiesz jak wykorzystywać HTML, CSS (bardzo dobra znajomość) oraz znasz jeden z preprocesorow SASS lub LESS (min. dobra znajomość, my pracujemy na SASS), aby całość działała zgodnie z założeniami
  • Jesteś programistą z dobrą znajomością JavaScript (ES6+) i umiejętnością programowania (wiesz czym jest referencja, obiekt, klasa, interface, jak działa map/reduce)
  • Wiesz co to jest Webpack
  • Masz doświadczenie z Vue.js lub innym frameworkiem JS (np. React lub Angular)
  • Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji git, z npm i znasz podstawy node.js
  • Masz doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce i/lub chcesz w takich projektach pracować
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i nie masz oporów przed mówieniem (kontakt z zagranicznym zespołem i partnerami wymaga codziennych rozmów w tym języku)
  • Potrafisz zdefiniować założenia na podstawie dialogu z osobami nietechnicznymi — zorientowanymi biznesowo (Project Managerami), dla siebie i innych członków zespołu
  • Z łatwością przychodzi Ci: praca w zespole, samodzielne szukanie rozwiązań i podejmowanie decyzji. Myślisz analitycznie, lubisz to co robisz i niełatwo się poddajesz
  • Odnajdujesz się w samozarządzających się zespołach z płaskimi strukturami
  • Można na ciebie liczyć
  • Posiadasz spore zasoby poczucia humoru

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

Nasz proces rekrutacyjny to: krótka rozmowa telefoniczna (odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania, poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego) oraz osobiste spotkanie (omawiamy kwestie techniczne i to czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz). Po nich następuje moment na obustronne decyzje.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ

creativestyle office