FRONT-END DEVELOPER (MID)

Jesteśmy polsko - niemiecką agencją internetową. Tworzymy wysokiej klasy rozwiązania dla branży
E-commerce, skierowane do międzynarodowych klientów.
Nasze projekty są kompleksowe i jakościowe. Powstają przy udziale najlepszych specjalistów IT.
Cały czas rośniemy i zawsze chętnie zapraszamy na pokład talenty.
Dlatego, jeśli rozpoznasz w ogłoszeniu siebie - zaaplikuj:

Miejsce pracy: Kraków lub Rybnik

o Nas:

  • Istniejemy od 15 lat, jest nas łącznie 60 osób
  • Pracujemy z biur w Krakowie, Rybniku i Monachium (w Polsce pracują Deweloperzy, w Monachium Project Managerowie)
  • Tworzymy międzynarodowe, polsko-niemieckie zespoły projektowe (w których komunikujemy się po angielsku)
  • Pracujemy w oparciu o platformę Magento 2 i (choć nie wymagamy jego znajomości na start) jest to środowisko z którym będziesz mieć styczność na co dzień
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem Magento i jedynym oficjalnym partnerem SensioLabs w Polsce
  • Jako partner Magento, jesteśmy najbardziej certyfikowanym zespołem w Polsce
  • Mamy własny produkt oparty o Magento 2 (MageSuite), który jest opublikowany jako OpenSource, aktywnie rozwijany i wdrażany u kolejnych klientów: https://github.com/magesuite/   https://magesuite.io
  • Dajemy możliwość opublikowania sporej części swojej pracy jako Open Source
  • Uczymy się nawzajem programowania, a nie wdrażania na szybko
  • Pracujemy w oparciu o nowoczesny i dojrzały stack technologiczny (Webpack, Gulp.js, TypeScript, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI, AWS)
  • Korzystamy z komercyjnych narzędzi WebStorm, Slack, Blackfire.io, Jira, Confluence
  • Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji
  • Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background i ogarnia Internety
  • Pracujemy w podzespołach nad mniejszymi elementami całości. Każdy podzespół jest autonomiczny i może zmieniać swoje narzędzia pracy
  • Nasz zespół to między innymi: certyfikowani programiści Magento, certyfikowani programiści Zend, certyfikowani programiści Symfony oraz team manualnego QA, jesteśmy też prelegentami i mentorami różnorodnych wydarzeń branżowych
  • Developerzy nie muszą konfigurować serwerów, mamy wdrożoną kulturę DevOps oraz własnych DevOpsów

OFERUJEMY:

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach, tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki i inne rynki międzynarodowe
  • Okno komunikacyjne - mamy elastyczny czas pracy; planujemy go sobie sami, ale zakładamy, że w godzinach 10.00-15.00 jesteśmy dostępni dla siebie do komunikacji
  • Home office - rodzina na 2gim końcu Polski? Zepsuta zmywarka? Występ dziecka? Chory pies? Świat się nie zawali jak popracujesz z domu
  • Budżet szkoleniowy - indywidualny i dla każdego, Twój rozwój = nasz rozwój
  • Konferencje - krajowe i międzynarodowe. Tu byliśmy: Smashing Conference, Awwwards, SymfonyLive, SymfonyCon, MagentoLive, Magento Imagine, Meet Magento, Targi e-Handlu, PHPCon
  • Szkolenia i certyfikaty - szkolimy się intensywnie i jest się od kogo uczyć. Nasi Deweloperzy mają wszystkie certyfikaty Magento: Magento Developer, Magento Frontend Developer, Magento 2 Certified Professional Front End Developer, Magento 2 Certified Professional Developer, Magento 2 Certified Solution Specialist, Magento 2 Certified Professional JavaScript Developer, Magento 2 Certified Professional Cloud Developer
  • Kursy językowe - niemiecki i angielski; są grupowe, czyli startują, gdy zbierze się grupa
  • Medicover  - opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Multisport Plus - amerykańscy naukowcy odkryli… że ruch to zdrowie
  • Lunch za free - ludowa mądrość mówi, że jest tylko jedna droga do serca programisty
  • Bilard - lecimy w kulki w godzinach pracy (tylko w Krakowie)
  • Bowling - Rybnik woli większe formaty, dlatego ma swoją ligę bowlingową po godzinach
  • Konsole do gier -  nasza miłość. Jedni kochają szybkie samochody, inni… no cóż. Zapewniamy solidne współzawodnictwo i wysoko zawieszoną poprzeczkę
  • Dress-code? - Jeśli nie pracujesz zdalnie, to warunek jest taki, że Twój ubiór nie powinien budzić zgorszenia. Tylko i aż tyle
  • Loftowe przestrzenie w Krakowie - mielimy kod w starym młynie na Zabłociu. Jest przestrzennie i komfortowo, mamy strefę cichą i głośną
  • W Rybniku nasze biuro to komfortowy open-space (biurowiec K1)
  • Łatwy dojazd - Możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle
  • Narzędzia - MacBook Pro (z dodatkowym monitorem ultrapanoramicznym)
  • Beer-talk - nasz ulubiony, ostatni piątek miesiąca; wspólnie i na luzie omawiamy ogólnofirmowe tematy - łącząc przyjemne z pożytecznym
  • Umilacze - niekończąca się kawa Lavazza, różnorakie herbaty, zimne napoje, owoce, musli, batoniki i co tylko potrzebujesz. Częstuj się
  • UFO czyli przerwa w pracy - tak znamy takie zjawisko. Możesz grać w bilard, na konsoli, iść na obiad, wyskoczyć na szybką przebieżkę nad Wisłę, tylko wróć. Nasze biuro i okolica oferują wiele możliwości
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Ludzie i atmosfera - tak, semantycznie to nie jest benefit, wiemy. Ale te 2 słowa zawsze padają gdy pojawia się pytanie ‘co najbardziej cenisz w CS?’, więc uznaliśmy że warto wspomnieć
  • Nie lubisz stresu w pracy? My też nie. Lubisz dobry klimat? Witaj w domu
  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 7 500 - 10 500 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"
  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 4 800 - 6 700 PLN netto
  • Wynagrodzenie jest zależne od umiejętności programowania, znajomości języka PHP, doświadczenia w pracy z Magento 2 oraz stażu pracy przy projektach komercyjnych

TWOJE ZADANIA:

  • Udział w projektach e-commerce
  • Opracowanie warstwy prezentacji / interface’u sklepów internetowych z użyciem HTML, CSS i JavaScript (TypeScript)
  • Na tym stanowisku, przynajmniej na razie, nie wykorzystujemy biblioteki React. Obecnie strony generowane są po stronie serwera, a do interakcji używamy Vue.js / Vanilla JS / Knockout
  • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń (a nie hackowanie istniejącego kodu)
  • Komunikacja i współpraca z klientem (obcojęzycznym — więc po angielsku)
  • Udział w meetingach (czasem całodniowych) i call'ach — ponieważ pracujemy w SCRUM

To praca dla Ciebie, jeśli
(Uwaga, poniższe zdania łączy logiczne AND :) )

  • Jesteś doświadczonym/ną Frontend Developerem (masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym
  • Wiesz jak wykorzystywać HTML, CSS (bardzo dobra znajomość) oraz JavaScript, SASS i LESS (min. dobra znajomość), aby całość działała zgodnie z założeniami (jeśli znasz podstawy PHP, Knockout JS to będzie to Twój dodatkowy atut)
  • Jesteś programistą z dobrą znajomością ECMAScript 6 i umiejętnością programowania (wiesz czym jest referencja, obiekt, klasa, interface, jak działa map/reduce)
  • Masz praktykę w pracy z takimi narzędziami developerskimi jak: gulp.js lub Webpack
  • React jest dla Ciebie jak biblioteka, a nie język programowania i jesteś w stanie efektywnie zmieniać biblioteki na inne
  • Masz doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce i/lub chcesz w takich projektach pracować
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2 - kontakt z zagranicznym klientem i naszymi kolegami/koleżankami z Monachium wymaga codziennych rozmów w tym języku).
  • Potrafisz zdefiniować założenia na podstawie dialogu z osobami nietechnicznymi — zorientowanymi biznesowo (Product Ownerami), dla siebie i innych członków zespołu
  • Z łatwością przychodzi Ci: praca w zespole, samodzielne szukanie rozwiązań, podejmowanie decyzji
  • Odnajdujesz się w samozarządzających się zespołach z płaskimi strukturami
  • Cenisz możliwość bezpośredniej współpracy z klientem oraz stabilność projektów
  • Można na ciebie liczyć
  • Posiadasz spore zasoby poczucia humoru

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

Nasz proces rekrutacyjny to 2 etapy: rozmowa telefoniczna (odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania, poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego) oraz osobiste spotkanie (omawiamy kwestie techniczne i to czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz). Po nich następuje moment na obustronne decyzje.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ

creativestyle office